Speciálně pro architekty přináší AutoCAD rozšíření Architecture, které je speciálně upraveno pro architektonické výkresy, dokumentaci a pro automatizaci úkolů kreslení. Díky specializovaným nástrojům tak bude vaše vytváření půdorysů, řezů, pohledů a delších výkresů návrhu budovy mnohem snazší.

K dispozici je v této verzi víc než 8 000 inteligentních architektonických objektů a stylů podporujících druhé vydání standardu AIA, BS1192 DIN 276, dlouhý formát ISYBAU, krátký formát ISYBAU a standardy hladin STLB.

AutoCad Architecture navíc dle studie, která porovnávala produktivitu práce architektů u 9 běžných úkolů v základní variantě AutoCAD a s pomocí balíčku oborových nástrojů, šetří obrovské množství času. Při práci s balíčkem byla práce o 60 % produktivnější. Nejvíce architekti ocení automatické vygenerování pohledů přímo z 3D modelu. Nemusí tak trávit hodiny upravováním půdorysů v AutoCADu. Ušetří při tom až 75 % času. Další velkou úsporou je nástroj pro správu sady listů, který odbourává zdlouhavé vytváření výkresových listů a jejich překreslování. Příprava výkresů pro tisk je díky tomu o 71 % rychlejší.

Celou studii si můžete stáhnout a prohlédnout.

One AutoCAD

Nový sjednocený AutoCAD navíc obsahuje za stejnou cenu všechny specializované sady nástrojů, které dříve nabízel v jednotlivých rozšířeních. Stáhnout si však můžete pouze tu sadu, kterou potřebujete, nemusíte své zařízení zatěžovat dalšími rozšířeními. Společně s celým balíčkem získáte také webovou i mobilní verzi aplikace, díky které můžete své soubory DWGTM používat z jakéhokoliv zařízení téměř odkudkoliv.

Poptejte si více informací nebo cenovou nabídku u našich autorizovaných prodejců: