ONE AutoCAD – profesionální software pro strojírenské návrhy

Ať už AutoCAD používáte nebo zatím nikoli, možná víte méně o jeho nové verzi pro předplatitele – ONE AutoCAD, která za jednu cenu obsahuje specializované sady nástrojů, díky kterým je práce o desítky procent rychlejší a pohodlnější.
Navíc umožňuje snadné ukládání z PC do mobilní i webové verze, proto své návrhy můžete mít kdykoliv u sebe, ať už sedíte v kanceláři či na schůzce u klientů.

AutoCAD Mechanical – o 65 % produktivnější práce

Speciálně pro oblast strojírenství přináší AutoCAD rozšíření Mechanical, které vám pomůže, ať už potřebujete správu hladin, skryté čáry, generátory a kalkulátory pro návrh součástí strojů nebo inteligentní strojírenské kóty. Rozšíření základního AutoCADu obsahuje víc než 700 000 normalizovaných součástí a prvků, které podporují standardy ISO, ANSI, DIN, JIS, BSI, CSN, GB a jejichž pomocí vytvoříte přesné výkresy.

Navíc ušetříte obrovské množství času stráveného nad výkresy. Autodesk si dokonce nechal zpracovat studii, která dokazuje, že čas zpracování zkušebního projektu se s balíčkem AutoCAD Mechanical redukoval o 65 % času, což doopravdy pocítíte. Největší urychlení přináší příprava detailů u sestavy, kdy je AutoCAD Mechanical schopen rozpoznat na 2D výkresech identické součásti, a to i pokud jsou skryté a ušetřit tak 86 % času. 80 % úsporu času přináší také strojírenské výpočty, se kterými můžete například provádět 2D analýzu statického zatížení objektu.

Celou studii si můžete stáhnout a prohlédnout.

One AutoCAD

Nový sjednocený AutoCAD navíc obsahuje za stejnou cenu všechny specializované sady nástrojů, které dříve nabízel v jednotlivých rozšířeních. Stáhnout si však můžete pouze tu sadu, kterou potřebujete, nemusíte své zařízení zatěžovat dalšími rozšířeními. Společně s celým balíčkem získáte také webovou i mobilní verzi aplikace, díky které můžete své soubory  DWGTM používat z jakéhokoliv zařízení téměř odkudkoliv.

 

 

Poptejte si více informací nebo cenovou nabídku u našich autorizovaných prodejců: