5 důvodů, proč vyzkoušet Fusion.

Autodesk® Fusion 360 ™  kombinuje průmyslové a mechanické modelování, simulaci, obrábění, spolupráci a správu dat v jedné integrované platformě. Navrhování a modelování nebylo nikdy tak jednoduché.

Komplexní nástroj pro vývoj produktů

Fusion 360 je komplexní  nástroj pro návrh i tvorbu produktu. Snadno a rychlete navrhnete svůj koncepční design. Jednoduše svůh návrh připravíte pro  až 5ti  osé obrábění nebo pro 3D tisk .

Generativní design a pokročilé simulace

Vytvářejte rychle vysoce výkonné alternativy designu, takové alternativy, které byste sami nevymysleli. S generativním návrhem neexistuje jediné řešení; místo toho existují potenciálně tisíce skvělých řešení. Vybíráte design, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Analyzujte svůj návrh za různých podmínek pomocí různých materiálů, zatížení a omezení. Rovněž lze provádět tepelné, vzpěrné a nelineární stresové studie

3D renderování a vizualizace

Komunikujte návrh záměru v týmu, zákazníkům nebo vytvářejte fotografické realistické marketingové materiály přímo z vašeho modelu. Fusion 360 předběžně vykreslením váš návrh v cloudu, takže si jej můžete prohlížet a sdílet kdykoli pomocí A360. Pokud chcete podrobnější kontrolu nad vykreslováním, můžete dynamicky upravovat prostředí, hloubku ostrosti, efekty, nastavení sledování paprsků a vizuální styly přímo ve Fusion 360 s jednoduchou funkcí přetažení a následným vykreslením místního zobrazení.

Integrovaná správa dat

Fusion 360 se stará o správu dat a řízení verzí. Fusion 360 bude automaticky vytvářet a spravovat
verze umožňující prohlížení nebo návrat k předchozímu stavu. Snadno najdete komponenty vložené do složitých návrhů a snadno opětovně použijete již vytvořený návrh díky ​​integrovanému vyhledávači. Tohle  získáte bez nákladů na implementaci a údržbu dalšího systému.

Klíč ke spolupráci

Možnost práce z jednoho ústředního přehledu projektu oceníte, ať už na projektu děláte sami nebo v týmu. Vždy máte kontrolu nad tím, kdo má přístup k projektu, komentářům a úpravám. Svůj projekt můžete jednoduše revidovat a spolupracovníkům, kteří nemají Fusion 360,  umožnit přístup  k revizím v reálném čase pomocí webového prohlížeče. K vašim projektům a komentářům máte také přístup ze svého mobilního zařízení.

Další informace získáte u autorizovaných prodejců: