Hledáte levný CAD software?

AutoCAD LT je jeden z nejvyspělejších 2D CAD softwarů. Systém AutoCAD LT je plně flexibilní a přizpůsobí se vašim potřebám. Umožňuje pracovat odkudkoliv, kdykoli, z různých zařízení a na jednom návrhu.

S AutoCAD LT zvýšíte efektivitu vaší práce díky:

  • dynamickým blokům: Tyto programovatelné entity umožňují do jednoho bloku (třeba do dveří) zahrnout více variant (pravé/levé, různé rozměry, úhly otvírání apod.) a využít je jen pomocí několika málo kliknutími uživatele.
  • správci sad listů (Sheet Set Manager): Zpravidla ukotven u levého okraje obrazovky umožňuje výběr z výkresů/listů, které mají být zorganizovány, stejně jako jsou třeba víceoborové balíčky návrhů v inženýrské kanceláři. Správce není široce využíván, ale ve společnostech, kde jej vyzkoušeli, zjišťují, že si jej příležitostní CAD uživatelé zamilovali a rádi jej používají.
  • souborům editoru Upravit uživatelské rozhraní (Custom User Interface, CUI): Soubory CUI umožňují standardizaci různých nástrojů, pásů karet, palet a částí uživatelského rozhraní, aby se vaši uživatelé snadno zorientovali v CAD systému způsobem, který dává smysl jim – i vaší společnosti.
  • paletám nástrojů: Lze je umístit na ploše všude tam, kde je uživatel potřebuje. Tyto palety umožňují zobrazit zástupce obsahu, například bloky, tabulky apod., ve snadno použitelném rozhraní umožňujícím přetahování myší.
  • průzkumníku obsahu: Navigační centrum umožňuje správci CAD řešení slučovat všemožný opakovaně využitelný elektronický obsah z prostředí LAN/WAN do vizuálně organizované panelu Průzkumníka.

Jaké výhody získáte za cenu jedné kávy denně?

 

Víte, že ke každému AutoCADu LT máte mobilní aplikaci zdarma?

Díky mobilní aplikaci můžete mít své výkresy jednoduše při ruce kdykoli a kdekoli. Jednoduše si je vezmete s sebou na prezentaci  zákazníkovi, nebo snadno zaznačíte změny přímo v terénu.

Větší projekt?

Máte šanci získat větší projekt, ale nechce se Vám platit velké sumy za programy pro další projektanty? Díky flexibilnímu licencování Autodesk, si můžete na větší projekty software pořídit třeba jenom na konkrétní období.

 

AutoCAD LT zakoupíte u autorizovaných  prodejců: