AutoCAD 2019 – Revoluční novinka – Only One AutoCAD

Autodesk přichází s revoluční nabídkou – poprvé v historii získáte v rámci předplatného AutoCAD celé portfolio AutoCAD specializovaných nástrojů. Nejedná se o spojení všech funkcí do jednoho AutoCAD, které by bylo nepřehledné, ale s předplatným AutoCAD získáte:

Všechny nástroje na jednom místě.

AutoCAD

AutoCAD Architecture
Nástroj specializovaný pro návrhy architektury, budov, výkresů a mnoho dalšího. S AutoCAD Architecture získáváte přístup k více než

8 000 inteligentním architektonickým objektů, které zefektivní vaši práci v projektování staveb.

AutoCAD Mechanical
Obsahuje více než 700 000 inteligentních dílů a symbolů, které zvyšují vaši produktivitu při kreslení potrubí a dalších systémů.

AutoCAD Electrical
Obsahuje více než 65 000 inteligentních elektrikářských symbolů a nástrojů pro zvýšení produktivity. Vytvářejte rozvržení panelů a schématické diagramy a mnoho dalšího.

AutoCAD MEP
Přizpůsoben pro navrhování mechanických, elektrických a trubkových systémů. Umožňuje jednoduché vytvářením systémů vzduchotechniky a mnoho dalšího s nástroji pro MEP.

AutoCAD Plant 3D
Navržen pro kreslení průmyslových objektů a jejich systémů a rychlý převod ze schématického návrhu systému do 3D podoby.

AutoCAD Map 3D
Spojuje GIS a CAD data v oblasti plánování a správy dat. Zpřístupňuje prostorová data uložená v databázích a webových službách a spojuje je v AutoCAD.

AutoCAD Raster Design
Nástroj pro převod naskenovaných rastrových podkladů do souborů DWG s automatickým rozpoznáním geometrických tvarů. Dále umožňuje čistění naskenovaných obrazů a další funkce.


Jak se k produktům dostanu?

V případě že máte předplatné nového AutoCAD, tak můžete stahovat přímo ve vašem Autodesk účtu pod kolonkou AutoCAD, a nebo využít aplikace Autodesk desktop app, která vám sama nabídne možnost instalace těchto nástrojů.

 

Kde koupit?