Proč si pořídit AutoCAD ?

Snadné modelování ve 3D díky specializovaným nástrojům

Posuňte své modely do další dimenze! Modelujte ve 3D. Využijte svých znalostí z kreslení ve 2D v AutoCAD a přeneste tyto znalosti do třetí „z“ dimenze (3D). Modelování je jednoduché a ve stejném prostředí, na které jste zvyklí. Nemusíte složitě převádět model do jiných programů a formátů. Vše máte na jednom místě a pohromadě. Využijte kvalitního renderovacího enginu, který běží na vzdálených serverech a nezatěžuje váš počítač, nebo vnitřního renderovacího enginu. Do AutoCAD můžete vkládat jakékoliv vlastní 3D bloky, anebo bloky které stáhnete z různých serverů.

Všechny nástroje na jednom místě

Autodesk přichází s revoluční nabídkou – poprvé v historii získáte v rámci předplatného AutoCAD celé portfolio AutoCAD nástrojů – co sada obsahuje. Autodesk sjednotil veškeré specializované sady nástrojů do jednoho jediného AutoCADu. AutoCAD se díky tomu stává na trhu jedinečným projekčním nástrojem. Nezáleží, jaké projekční výzvě čelíte, vždy máte vhodný nástroj v podobě AutoCADu po ruce. Se specializovanými sadami nástrojů AutoCAD, které jsou plně kompatibilní, a navíc s jednotným pracovním prostředím, snadno zvládnete i komplikované požadavky a zvýšíte vaši efektivitu. Jak se dostat  k produktům?

AutoCAD kdekoliv a kdykoliv

Novinkou je přístup k vašim projektům odkudkoliv a kdykoliv skrze mobilní aplikaci a webové rozhraní. Nikdy se vám již nestane, že nebude mít výkresy po ruce, když je nejvíce potřebujete. Aktuální změny a poznámky si zadáte rovnou do výkresu přímo na místě.

Interaktivní spolupráce

Další novinkou je online zobrazení a komentování do vámi zvolených pohledů. Díky tomu můžete v reálném čase sdílet vaši práci s osobami, které AutoCAD standardně nepoužívají. Veškeré komentáře jsou zaznamenány v časovém sledu a na konkrétním místě v daném pohledu. Tím se vyhnete nedorozuměním, zdlouhavému vysvětlování a zasílání exportů přes e-mail.

Parametrické bloky

Používáte často bloky a editujete jejich velikosti či parametry? Chtěli byste jednoduše parametricky měnit jejich vlastnosti a rozměry pomocí pouhého tažení, či zadání hodnoty parametru? Vyzkoušejte práci s parametrickými objekty. Stačí jednoduchá úprava statických bloků a rázem se z nich stává univerzální blok, který zrychlí vaši práci. Pomoci přidání parametru šířky, například ke dveřím, vám umožní používat jeden dynamicky se měnící blok pro více typů dveří. Zadáním parametru, nebo tažením manipulátoru lehce změníte jejich rozměry, a to bez nutnosti vstupování do editoru bloku!

Práce s mračnem bodů

Potřebujete osadit svůj návrh provozní linky nebo objektu do kontextu okolí, či ověřit kolize se současným vedením? Využijte k tomu naskenovaná mračna bodů z laser scanningu, dronů či jiných zdrojů. Všechna tato data můžete využívat i v AutoCAD.

Další informace naleznete na stránkách autorizovaných prodejců