Ušetřete až 20%

Přejděte na pronájem z některých Autodesk softwarů a získejte slevu 20%.

Tato nabídka je platná od 7. května do 25.října 2019

Získejte víc z AutoCAD

Přejděte na pronájem AutoCAD a získejte nejnovější inovace v okamžiku jejich vydání. Využijte sady nástrojů pro architekturu, elektrotechniku, mechaniku a další. Získejte přístup k výkonným novým funkcím, jako je například rychlé měření a paletě bloků. Maximalizujte své zkušenosti s webovými a mobilními aplikacemi AutoCAD a přechodem mezi všemi zařízeními s integrovanými pracovními postupy. Stáhněte si všechny aktuální a předchozí verze vždy, když je potřebujete, a používejte svůj software kdekoli – doma, v kanceláři nebo na webu.

Potřebujete více než jeden software od Autodesku?  Vyzkoušejte specializované Sady aplikací

Sady aplikací nabízejí ucelené portfolio specializovaných nástrojů pro dané odvětví, jejich koupě se vyplatí již při používání dvou softwarů.

Připravte se na BIM a využijte Sadu aplikací pro architekturu a stavebnictví, která obsahuje Revit, AutoCAD, Civil 3D , Nawisvorks a další specializované BIM nástroje, se kterými zvýšíte efektivitu své práce. Podívejte se, jak v Sadě aplikací produkty spolu spolupracují.

Sada aplikací vám umožní:

  • vytvářet 2D a 3D návrhy
  • vyvarovat se kolizím
  • využít 5D simulaci (3D +čas+finanční toky)

Zjistit, co Sada obsahuje.

Používáte Inventor a AutoCAD? Ušetřete a vyzkoušejte  Sadu aplikací pro strojírenství a výrobu, která obsahuje softwary pro CAM, 3D modelování a plánování továren.

Sada aplikací vám umožní:

  • navrhovat, ověřovat a vizualizovat 2D a 3D rozvržení výrobních linek
  • využít generativního designu a digitálního prototypování

Zjistit, co Sada obsahuje. 

Podmínky:

Získejte  až 20% slevu, pokud si zakoupíte roční nebo tříleté předplatné (pro jednoho nebo více uživatelů) a vrátíte některou z odpovídajících přiřazených instalací trvalých licencí verzí 2014–2019 bez aktivního plánu údržby (nebo s plánem údržby, jehož platnost vypršela nejpozději 30. dubna 2019 pro trvalé licence, které jsou zahrnuty do této nabídky). Podmínkou využití této promo nabídky je vrácení platného sériového čísla spolu s každou odpovídající trvalou licencí, jež je zařazena do akce.

Více informací o cenách získáte u autorizovaných prodejců:

 

 

 

 

 

 

 

 

Máte dotazy? Kontaktujte naše autorizované prodejce, nebo naší infolinku: