Revit

Revit je 3D software pro informační model budovy (BIM). Podporuje víceoborové navrhování s týmovou spoluprací. Jeho výkonné nástroje vám umožňují využívat inteligentního modelu pro infrastrukturu, plánování, projektování, výstavbu a správu budov. Získejte konkurenční výhodu s Revitem a modelujete jednoduše ve 3D. Díky detekci kolizí ušetříte čas i peníze, které byste museli investovat do řešení přímo na stavbě při zjištění kolize.

Vyzkoušejte Revit a připravte se na BIM co nejdříve. BIM bude požadováno u veřejných nadlimitních zakázek od roku 2022.

 

Co Vám přinese Revit?

  • Volně skicujte, rychle vytvářejte 3D tvary
  • Software vytváří půdorysy, řezy, pohledy, 3D pohledy a další na základě vašich specifikací během navrhování
  • Vytvářejte působivé vizualizace a virtuální průchody objektem pro efektivní komunikaci vašich návrhů.
  • Provádějte statická posouzení a exportujte je do analytických a projekčních aplikací prostřednictvím analytického modelu
  • Provádějte simulace a detekce kolizí dříve během navrhování.

 

 

Revit živá nápověda

Abychom vám usnadnili začátek práce se softwarem, připravili jsme pro vás českou nápovědu.

>>STÁHNOUT ZDE<<

   STÁHNOUT BEZPLATNOU ZKUŠEBNÍ VERZI

Jak interaktivní nápověda funguje?

Je to jednoduché stačí si stáhnout námi předefinovaný projekt, který v sobě obsahuje symboly otazníku, pod kterými se vám ukáže vysvětlení jednotlivých částí projektů a funkcí s ním spojených.

Pro aktivování nápovědy stačí projekt otevřít v Autodesk Revit a začít si ho procházet. Jak vidíte na ukázce, projekt je plný malých otazníků, které reagují na kliknutí. Kliknutím se vám otevře podrobná nápověda, která vám vysvětlí danou funkci přehledně a v dostatečné rozsahu. Když si takto projdete celý projekt, získáte jasnější představu jak systém Autodesk Revit funguje.

 

Kde koupit?